Europa to nasza historia

europa

Szanowni Państwo,
miło mi powiadomić, że Agencja Artystyczno-Reklamowa CRAMER ART oraz Agencja Reklamowa Elika wspierają działania Miasta Wrocławia w promocji wystawy Europa – to nasza historia.
W ramach podjętej współpracy obie instytucje zamierzają zaprosić do Wrocławia jak największą rzeszę osób i zaproponować im zwiedzanie wystawy.

Od 1 maja do 5 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia, na powierzchni 2,5 tys. m2, w 12 różnych sekcjach tematycznych, goście z całej mogą oglądać niezwykłą wystawę, prezentowaną dotychczas jedynie w Muzeum Europy w Brukseli.
Ranga i atrakcyjność tego dokumentalno – artystycznego przedsięwzięcia sprawiły, że władze Wrocławia zapragnęły przenieść je do stolicy Dolnego Śląska, adaptując ją równocześnie do kontekstu polskiego.

Od dnia otwarcia ekspozycja cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia a także gości z różnych stron kraju i z zagranicy.

Wierzę, że podjęte przez obie firmy działania zachęcą szerokie rzesze Polaków do odwiedzenia Wrocławia i odbycia intrygującej podróży po Europie, przemierzając przestrzeń i czas od 1945 do 2007 roku.

Rafał Dutkiewicz
Prezydent Wrocławia